RPMB12-3.0
Numer produktu DigiKey
945-RPMB12-3.0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
945-RPMB12-3.0CT-ND - Taśma cięta (CT)
945-RPMB12-3.0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RPMB12-3.0
Opis
DC DC CONVERTER 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 3A 12,8V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RPMB12-3.0 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
93%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 25-BLGA
Napięcie - wejściowe (min.)
12,8V
Rozmiar / wymiar
0,48" x 0,48" x 0,15" (12,2mm x 12,2mm x 3,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V