RPA60-2415SFW/P
Numer produktu DigiKey
945-2959-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPA60-2415SFW/P
Opis
DC DC CONVERTER 15V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 4A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RPA60-2415SFW/P Modele
Kategoria
Moc (W)
60 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
93,3%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A