RP40Q-11024SRUW/P
Numer produktu DigiKey
945-3220-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP40Q-11024SRUW/P
Opis
DC DC CONVERTER 24V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 1,67A 16V - 160V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP40Q-11024SRUW/P Modele
Kategoria
Moc (W)
40 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Taca
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
90%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
16V
Obudowa / skrzynia
Quarter Brick
Napięcie - wejściowe (maks.)
160V
Rozmiar / wymiar
2,28" x 1,45" x 0,50" (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
Quarter Brick
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,67A