RP10-243.3SAW/XC-HC
Numer produktu DigiKey
RP10-243.3SAW/XC-HC-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP10-243.3SAW/XC-HC
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 3A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
RP10-243.3SAW/XC-HC Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Opakowanie
Taca
Funkcje
OVP, SCP, UVLO
Temperatura robocza
-40°C - 81°C
Sprawność
85%
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,65" (25,4mm x 25,4mm x 16,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
cURus, EAC
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A