RP10-2415DE/N/M1
Numer produktu DigiKey
RP10-2415DE/N/M1-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP10-2415DE/N/M1
Opis
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
RP10-2415DE/N/M1 Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OVP, SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
84%
Liczba wyjść
2
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
333mA, 333mA