RP10-1215DE/M1-HC
Numer produktu DigiKey
RP10-1215DE/M1-HC-ND
Producent
Numer produktu producenta
RP10-1215DE/M1-HC
Opis
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RP10-1215DE/M1-HC Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
333mA, 333mA
Prod.
Moc (W)
10 W
Seria
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Funkcje
IP67, OCP, OVP, SCP
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
2
Sprawność
84%
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,40" (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)