RHV2-0505S/R20
Numer produktu DigiKey
945-RHV2-0505S/R20-ND
Producent
Numer produktu producenta
RHV2-0505S/R20
Opis
DC DC CONVERTER 5V 2W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 400mA 4,5V - 5,5V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RHV2-0505S/R20 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
400mA
Prod.
Moc (W)
2 W
Seria
Napięcie - izolacji
20 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.74
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Obudowa / skrzynia
Moduł 16-SIP, 4 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Rozmiar / wymiar
1,77" x 0,59" x 0,67" (45,0mm x 15,0mm x 17,0mm) (dł. x szer. x wys.)