RH-053.3D/H6
Numer produktu DigiKey
945-2428-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH-053.3D/H6
Opis
DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 3,3V -3,3V 152mA, 152mA 4,5V - 5,5V Wejście
Modele EDA/CAD
RH-053.3D/H6 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
152mA, 152mA
Prod.
Moc (W)
1 W
Seria
Napięcie - izolacji
6.4 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Funkcje
SCP
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Liczba wyjść
2
Sprawność
0.74
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 5 odpr.
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,28" x 0,40" (19,6mm x 7,0mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)