REDIN960-24/3AC
Numer produktu DigiKey
945-3144-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN960-24/3AC
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 40A
Modele EDA/CAD
REDIN960-24/3AC Modele
Kategoria
Moc (W)
960W
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Seria
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, ITE (handel)
Sprawność
88,5%
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Funkcje
Wyjście nastawne
Rozmiar / wymiar
7,48" x 5,47" x 5,12" (190,0mm x 139,0mm x 130,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
320 - 575V~ (3 fazy), 360 - 575V~ (2 fazy)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy (maks.)
40A
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 6 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany.
Other Suppliers on DigiKey
6W magazynie