REDIN480-24 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Selec Controls USA Inc.
W magazynie: 340
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
REDIN DIN Rail mounted Power Supplies
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
REDIN480-24
Numer produktu DigiKey
945-3051-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN480-24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
REDIN480-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
480W
Producent
Recom Power
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
93,8%
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,81" x 2,80" x 4,89" (122,3mm x 71,0mm x 124,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A