REDIN480-24/3AC | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 945-3146-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | REDIN480-24/3AC |
Opis | AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20A |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | REDIN480-24/3AC Modele |
Kategoria | Moc (W) 480W |
Producent Recom Power | Napięcie - izolacji 4.242 kV |
Seria | Zastosowania Niebezpieczne lokalizacje, ITE (handel) |
Opakowanie Skrzynka | Sprawność 91% |
Status części Nieaktualne | Temperatura robocza -25°C - 55°C |
Typ wejścia Prąd zmienny | Funkcje Wyjście nastawne |
Liczba wyjść 1 | Rozmiar / wymiar 6,00" x 4,53" x 5,12" (152,5mm x 115,0mm x 130,0mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe 320 - 575V~ (3 fazy), 360 - 575V~ (2 fazy) | Agencja zatwierdzająca CE, cULus, cURus |
Napięcie - wyjściowe 1 24V | Minimalne wymagane obciążenie Brak |
Prąd - wyjściowy (maks.) 20A |