REDIN45-24 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Delta Electronics
W magazynie: 173
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 1,875A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
REDIN DIN Rail mounted Power Supplies
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
REDIN45-24
Numer produktu DigiKey
945-2294-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN45-24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 45W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
REDIN45-24 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,875A
Moc (W)
45W
Seria
Napięcie - izolacji
3.75 kV
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
86%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,98" x 1,78" x 3,62" (101,2mm x 45,1mm x 92,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V