REDIN45-12
Numer produktu DigiKey
945-2293-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN45-12
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 45W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 3,75A
Modele EDA/CAD
REDIN45-12 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,75A
Moc (W)
45W
Seria
Napięcie - izolacji
3.75 kV
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
84%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,98" x 1,78" x 3,62" (101,2mm x 45,1mm x 92,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V