REDIN45-12 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 945-2293-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | REDIN45-12 |
Opis | AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 45W |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 3,75A |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | REDIN45-12 Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy (maks.) 3,75A |
Producent Recom Power | Moc (W) 45W |
Seria | Napięcie - izolacji 3.75 kV |
Opakowanie Skrzynka | Zastosowania ITE (handel) |
Status części Nieaktualne | Sprawność 84% |
Typ wejścia Prąd zmienny | Temperatura robocza -20°C - 70°C (z odciążaniem) |
Liczba wyjść 1 | Funkcje Wyjście nastawne, wejście uniwersalne |
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe 85 - 264V~ | Rozmiar / wymiar 3,98" x 1,78" x 3,62" (101,2mm x 45,1mm x 92,0mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie - wyjściowe 1 12V | Agencja zatwierdzająca CB, CE, cURus |