REDIN240-24 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
PULS, LP
W magazynie: 83
Arkusz danych
Similar
Selec Controls USA Inc.
W magazynie: 107
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 10A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
REDIN DIN Rail mounted Power Supplies
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
REDIN240-24
Numer produktu DigiKey
945-3005-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN240-24
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
REDIN240-24 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Moc (W)
240W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Zastosowania
ITE (handel)
Sprawność
94,4%
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,50" x 1,81" x 4,88" (114,3mm x 46,0mm x 124,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V