REDIN240-24/3AC
Numer produktu DigiKey
945-3145-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN240-24/3AC
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 10A
Modele EDA/CAD
REDIN240-24/3AC Modele
Kategoria
Moc (W)
240W
Napięcie - izolacji
4.242 kV
Seria
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, ITE (handel)
Sprawność
88,5%
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Funkcje
Wyjście nastawne
Rozmiar / wymiar
6,03" x 2,36" x 5,20" (153,2mm x 60,0mm x 132,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
320 - 575V~ (3 fazy), 360 - 575V~ (2 fazy)
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 5
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Ten produkt nie jest już produkowany, a jego zapasy nie będą uzupełniane po wyczerpaniu.
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
207W magazynie