REDIN120-12
Numer produktu DigiKey
945-3000-ND
Producent
Numer produktu producenta
REDIN120-12
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 8,33A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
REDIN120-12 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,33A
Producent
Recom Power
Moc (W)
120W
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nieaktualne
Sprawność
89,5%
Typ wejścia
Prąd zmienny
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
1
Funkcje
Wyjście nastawne, IP20, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
4,51" x 1,30" x 4,90" (114,5mm x 33,0mm x 124,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 101 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany.
Alternatywne opcje zakupu
92W magazynie