REC8-123.3SRW/H3/A/M
Numer produktu DigiKey
945-1362-ND
Producent
Numer produktu producenta
REC8-123.3SRW/H3/A/M
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 1,6A 9V - 18V Wejście
Modele EDA/CAD
REC8-123.3SRW/H3/A/M Modele
Kategoria
Moc (W)
8 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
85%
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-DIP, 9 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Rozmiar / wymiar
1,26" x 0,80" x 0,40" (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,6A