REC7.5-243.3SRW/H1/A/M
Numer produktu DigiKey
REC7.5-243.3SRW/H1/A/M-ND
Producent
Numer produktu producenta
REC7.5-243.3SRW/H1/A/M
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 1,8A 18V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
REC7.5-243.3SRW/H1/A/M Modele
Kategoria
Moc (W)
8 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Rurka
Funkcje
SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 71°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
78%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-DIP, 8 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,26" x 0,80" x 0,41" (32,0mm x 20,3mm x 10,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,8A