REC30K-4812S
Numer produktu DigiKey
945-REC30K-4812S-ND
Producent
Numer produktu producenta
REC30K-4812S
Opis
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 2,5A 36V - 75V Wejście
Modele EDA/CAD
REC30K-4812S Modele
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Funkcje
Wyjście nastawne
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Sprawność
0.89
Napięcie - wejściowe (min.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,40" (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,5A