REC3.5-2412DRW/R10/A
Numer produktu DigiKey
945-1153-ND
Producent
Numer produktu producenta
REC3.5-2412DRW/R10/A
Opis
DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 12V -12V 145mA, 145mA 18V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
REC3.5-2412DRW/R10/A Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
145mA, 145mA
Prod.
Moc (W)
3.5 W
Seria
Napięcie - izolacji
10 kV
Funkcje
SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba wyjść
2
Sprawność
82%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-DIP, 6 odpr.
Napięcie - wyjściowe 1
Rozmiar / wymiar
1,26" x 0,80" x 0,40" (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)