REC10-4805SRWZ/H3/A/M
Numer produktu DigiKey
945-1358-ND
Producent
Numer produktu producenta
REC10-4805SRWZ/H3/A/M
Opis
DC DC CONVERTER 5V 10W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 2A 18V - 75V Wejście
Modele EDA/CAD
REC10-4805SRWZ/H3/A/M Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, SCP
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Sprawność
86%
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-DIP, 9 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
1,26" x 0,80" x 0,40" (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 14 wyświetl teraz
Rurka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
14W magazynie