REC10-2412SRWZ/H3/A/M
Numer produktu DigiKey
945-1357-ND
Producent
Numer produktu producenta
REC10-2412SRWZ/H3/A/M
Opis
DC DC CONVERTER 12V 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 833mA 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
REC10-2412SRWZ/H3/A/M Modele
Kategoria
Moc (W)
10 W
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
85%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 24-DIP, 9 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
1,26" x 0,80" x 0,40" (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
833mA