RCD-24-0.35/W/X1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Recom Power
W magazynie: 20
Arkusz danych
350mA 2 - 35V Prąd stały Sterowniki LED Obniżająca Topologia 1 Wyjście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RCD-24-0.35/W/X1
Numer produktu DigiKey
945-1120-ND
Producent
Numer produktu producenta
RCD-24-0.35/W/X1
Opis
LED DRIVER CC BUCK 2-35V 350MA
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
12 W
Producent
Recom Power
Regulacja jasności
4 - analogowe
Seria
Funkcje
SCP
Opakowanie
Torba
Parametry znamionowe
IP67
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Sprawność
96%
Typ
Prąd stały
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Topologia
Obniżająca
Rozmiar / wymiar
0,87" x 0,49" x 0,33" (22,1mm x 12,6mm x 8,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
cULus
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Waga
0.015lb (6.8g)
Napięcie - wyjściowe
2 - 35V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
350mA