RACT18-700
Numer produktu DigiKey
945-3079-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACT18-700
Opis
LED SUPPLY CC AC/DC 18W 13-26V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
700mA 13 - 26V Prąd stały Sterowniki LED Przetwornik prąd zmienny-prąd stały Topologia 1 Wyjście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RACT18-700 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc (W)
18 W
Producent
Recom Power
Napięcie - izolacji
3.75 kV
Seria
Regulacja jasności
Triak
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
OTP, OVP, SCP
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
IP20
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-20°C - 50°C
Typ
Prąd stały
Sprawność
85%
Topologia
Przetwornik prąd zmienny-prąd stały
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Rozmiar / wymiar
4,72" x 1,77" x 1,10" (120,0mm x 45,0mm x 28,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
198V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wejściowe (maks.)
264V~
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wyjściowe
13 - 26V
Waga
0.221lb (100.24g)
Prąd - wyjściowy (maks.)
700mA