RACM90-12SK/OF
Numer produktu DigiKey
945-RACM90-12SK/OF-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM90-12SK/OF
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 90W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Taca
Sprawność
0.87
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Obsługa wejścia prądu stałego, PFC, szeroki zakres napięcia wejściowego
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,26" (101,6mm x 50,8mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, EAC
Prąd - wyjściowy 1
7.5 A