RACM230-24SG
Numer produktu DigiKey
945-RACM230-24SG-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM230-24SG
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 230W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 80 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
92%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-40°C - 80°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
4,00" x 2,00" x 1,26" (101,6mm x 50,8mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
9.58 A