RACM15E-24SK/OF
Numer produktu DigiKey
945-RACM15E-24SK/OF-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM15E-24SK/OF
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 80 - 275V~, 120 - 370V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4.2 kV
Seria
Sprawność
86%
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Płyta bazowa, obsługa wejścia prądu stałego, korekcja współczynnika mocy, wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,10" x 0,90" x 0,80" (78,7mm x 22,9mm x 20,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 - 275V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, cURus, FCC, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
625 mA