RACM150-12S
Numer produktu DigiKey
945-2285-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM150-12S
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
91%
Temperatura robocza
-25°C - 80°C (z odciążaniem)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,44" x 1,94" (116,8mm x 62,0mm x 49,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Prąd - wyjściowy 1
10.8 A
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
RACM230-12SG/ENCRecom Power0945-RACM230-12SG/ENC-ND326,44000 złMFR Recommended
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Alternatywne opcje zakupu
50W magazynie