RACM100-24S
Numer produktu DigiKey
945-2259-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM100-24S
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RACM100-24S Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
92%
Temperatura robocza
-25°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
3,60" x 2,44" x 1,54" (91,4mm x 62,0mm x 39,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
4.17 A