RACM100-15S
Numer produktu DigiKey
945-2258-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM100-15S
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RACM100-15S Modele
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
92%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, PFC, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,60" x 2,44" x 1,54" (91,4mm x 62,0mm x 39,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
6.67 A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 7
Zapas fabryczny: 30
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Skrzynka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
16W magazynie