RACM06E-3.3SK/277
Numer produktu DigiKey
945-RACM06E-3.3SK/277-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM06E-3.3SK/277
Opis
AC/DC CONVERTER 3.3V 6W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 3,3V 1,818A 80 a 305V~, 120 a 430V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RACM06E-3.3SK/277 Modele
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Producent
Recom Power
Funkcje
PFC, wejście uniwersalne
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Rurka
Sprawność
0.73
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Obudowane
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP, 4 odpr.
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,66" (25,4mm x 25,4mm x 16,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
80 a 305V~, 120 a 430V=
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
3,3V
Numer standardowy
60335-1; 60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,818A
Regulacja linii
±0,3%
Moc (W)
6 W
Regulacja obciążenia
±1%