RAC20NE-12SK/277
Numer produktu DigiKey
945-RAC20NE-12SK/277-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC20NE-12SK/277
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 20W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 1,667A 85 - 305V~ Wejście
Modele EDA/CAD
RAC20NE-12SK/277 Modele
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel)
Producent
Recom Power
Funkcje
Wejście uniwersalne
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Rurka
Sprawność
0.87
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Rozmiar / wymiar
2,07" x 1,08" x 0,91" (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
60335-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,667A
Regulacja linii
±1%
Moc (W)
20 W