RAC10-15SB jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Recom Power
W magazynie: 5 974
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 667mA 90 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RAC10-15SB
Numer produktu DigiKey
945-1077-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC10-15SB
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 10W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RAC10-15SB Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
Recom Power
Funkcje
SCP
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
0.75
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Rozmiar / wymiar
2,06" x 1,07" x 0,94" (52,3mm x 27,2mm x 23,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Regulacja linii
±0,3%
Prąd - wyjściowy (maks.)
667mA
Regulacja obciążenia
±0,5%
Moc (W)
10 W