RAC05-12SK
Numer produktu DigiKey
945-3117-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC05-12SK
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 416mA 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RAC05-12SK Modele
Kategoria
Funkcje
Wejście uniwersalne
Producent
Recom Power
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
81%
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,65" (25,4mm x 25,4mm x 16,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Regulacja linii
±0,5%
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja obciążenia
±1%
Prąd - wyjściowy (maks.)
416mA
Waga
0.044lb (19.96g)
Moc (W)
5 W