RAC04NE-24SK/277/W
Numer produktu DigiKey
945-RAC04NE-24SK/277/W-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC04NE-24SK/277/W
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 4W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 305V~, 120 - 430V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
4.2 kV
Seria
Sprawność
79%
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Obsługa wejścia prądu stałego, IP65, szeroki zakres napięcia wejściowego
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
1,49" x 0,98" x 0,74" (37,8mm x 24,8mm x 18,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 430V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60335-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
167 mA