RAC04NE-12SK/277
Numer produktu DigiKey
945-RAC04NE-12SK/277-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC04NE-12SK/277
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 4W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 330mA 85 - 305V~, 120 - 430V= Wejście
Modele EDA/CAD
RAC04NE-12SK/277 Modele
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel)
Producent
Recom Power
Funkcje
IP65, wejście uniwersalne
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Rurka
Sprawność
80%
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Rozmiar / wymiar
1,46" x 0,94" x 0,71" (37,0mm x 24,0mm x 18,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 430V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
60335-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
330mA
Regulacja linii
±0,5%
Moc (W)
4 W