RAC03E-12SK/277
Numer produktu DigiKey
945-RAC03E-12SK/277-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC03E-12SK/277
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 3W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 250mA 85 - 305V~, 120 - 430V= Wejście
Modele EDA/CAD
RAC03E-12SK/277 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
Recom Power
Funkcje
Płyta bazowa, wyjście czuwania
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Rurka
Sprawność
0.75
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Rozmiar / wymiar
1,33" x 0,87" x 0,61" (33,7mm x 22,2mm x 15,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 430V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, EAC
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
±0,5%
Prąd - wyjściowy (maks.)
250mA
Regulacja obciążenia
5,0000000000000001E-3
Moc (W)
3 W