RAC02-24SGA
Numer produktu DigiKey
945-3216-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC02-24SGA
Opis
AC/DC CONVERTER 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
RAC02-24SGA Modele
Kategoria
Funkcje
Wejście uniwersalne
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,33" x 0,87" x 0,75" (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, FCC
Regulacja linii
±2%
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Regulacja obciążenia
±6%
Napięcie - wyjściowe 1
24V