RAC01-12SC
Numer produktu DigiKey
945-1398-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
RAC01-12SC
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 1W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 83mA 80 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RAC01-12SC Modele
Kategoria
Funkcje
SCP
Producent
Recom Power
Temperatura robocza
-25°C - 85°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
0.72
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
1,33" x 0,87" x 0,71" (33,7mm x 22,2mm x 18,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, EN, UL
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Regulacja linii
±2%
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja obciążenia
±6%
Prąd - wyjściowy (maks.)
83mA
Waga
0.055lb (24.95g)
Moc (W)
1 W