R9C1T18/R-CT
Numer produktu DigiKey
945-R9C1T18/R-CT-ND
Producent
Numer produktu producenta
R9C1T18/R-CT
Opis
3W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE' S
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 2,5 - 15,5V -2,5 - -15,5V 100mA, -12mA 8,5V - 18V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R9C1T18/R-CT Modele
Kategoria
Moc (W)
1.5 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.4 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Torba
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
0.52
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
8,5V
Obudowa / skrzynia
36-BSSOP (szerokość 0,295", 7,50mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Rozmiar / wymiar
0,51" x 0,30" x 0,14" (12,8mm x 7,5mm x 3,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
36-SSOP
Napięcie - wyjściowe 2
-2,5 - -15,5V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Prąd - wyjściowy (maks.)
100mA, -12mA