R05P22005D
Numer produktu DigiKey
945-2622-ND
Producent
Numer produktu producenta
R05P22005D
Opis
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 2 Wyjście 20V -5V 50mA, 200mA 4,5V - 5,5V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R05P22005D Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
50mA, 200mA
Prod.
Moc (W)
2 W
Seria
Napięcie - izolacji
5.2 kV
Opakowanie
Rurka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 95°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
82%
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 5 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,39" x 0,49" (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm) (dł. x szer. x wys.)