R0.25S12-053.3/HP
Numer produktu DigiKey
R0.25S12-053.3/HP-ND
Producent
Numer produktu producenta
R0.25S12-053.3/HP
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 76mA 4,5V - 5,5V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R0.25S12-053.3/HP Modele
Kategoria
Moc (W)
250 mW
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Opakowanie
Rurka
Funkcje
SCP
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
60 - 70%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
4,5V
Obudowa / skrzynia
Moduł 12-SMD, 10 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Rozmiar / wymiar
0,49" x 0,42" x 0,28" (12,8mm x 10,7mm x 7,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
76mA
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 41 wyświetl teraz
Rurka
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
41W magazynie