R-78T3.3-1.0/AL-TRAY
Numer produktu DigiKey
945-2154-ND
Producent
Numer produktu producenta
R-78T3.3-1.0/AL-TRAY
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 1A 7V - 42V Wejście
Modele EDA/CAD
R-78T3.3-1.0/AL-TRAY Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Prod.
Moc (W)
3 W
Opakowanie
Taca
Funkcje
SCP
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Sprawność
0.88
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (min.)
7V
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-SMD, 3 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
42V
Rozmiar / wymiar
0,98" x 0,91" x 0,39" (25,0mm x 23,0mm x 10,0mm) (dł. x szer. x wys.)