R-78CK5.0-0.5
Numer produktu DigiKey
945-R-78CK5.0-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
R-78CK5.0-0.5
Opis
0.5A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE'
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 500mA 6,5V - 40V Wejście
Modele EDA/CAD
R-78CK5.0-0.5 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Prod.
Moc (W)
2.5 W
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Sprawność
94%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa / skrzynia
Moduł 3-SIP
Napięcie - wejściowe (min.)
6,5V
Rozmiar / wymiar
0,45" x 0,30" x 0,40" (11,5mm x 7,5mm x 10,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
40V