R-78AA1.5-1.0SMD nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Mornsun America, LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Wymiana liniowego regulatora Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 1,5V 1A 4,75V - 18V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R-78AAxx-1_View2
R-78AA1.5-1.0SMD
Numer produktu DigiKey
R-78AA1.5-1.0SMD-ND
Producent
Numer produktu producenta
R-78AA1.5-1.0SMD
Opis
DC DC CONVERTER 1.5V 2W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R-78AA1.5-1.0SMD Modele
Kategoria
Moc (W)
2 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OTP, SCP
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
77%
Typ
Wymiana liniowego regulatora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 10-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
4,75V
Rozmiar / wymiar
0,60" x 0,38" x 0,35" (15,2mm x 9,7mm x 8,8mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
18V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A