RST-W2A8-259095-1M-X-001
Numer produktu DigiKey
2151-RST-W2A8-259095-1M-X-001-ND
Producent
Numer produktu producenta
RST-W2A8-259095-1M-X-001
Opis
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,4GHz 802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi Bat, prosty Anteny RF 2,4GHz - 2,4835GHz 2dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Raltron Electronics
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
2dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
SMA męskie
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP66, IP67
Standard/grupa RF
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Grupa częstotliwości
UHF (2GHz - 3GHz)
Wysokość (maks.)
1,020" (25,90mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
2,4GHz
Zastosowania
802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi
Zakres częstotliwości
2,4GHz - 2,4835GHz