RST-W1B6-10808-22M-FY-001
Numer produktu DigiKey
2151-RST-W1B6-10808-22M-FY-001-ND
Producent
Numer produktu producenta
RST-W1B6-10808-22M-FY-001
Opis
RF ANT 915MHZ WHIP RA SMA 108MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz Bat, przechylony Anteny RF 2dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Raltron Electronics
VSWR
2
Seria
Straty odbiciowe
-10dB
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
2dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
1 W
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Zakończenie
SMA męskie
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Typ anteny
Bat, przechylony
Wysokość (maks.)
4,252" (108,00mm)