RST-MA11-109010-22M-GE-001
Numer produktu DigiKey
2151-RST-MA11-109010-22M-GE-001-ND
Producent
Numer produktu producenta
RST-MA11-109010-22M-GE-001
Opis
RF ANT 868MHZ ISM BAND 115MM SM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
868MHz ISM Bat, przechylony Anteny RF 868MHz 2dBi - 3dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Raltron Electronics
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
2dBi - 3dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
SMA męskie
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
4,291" (109,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
868MHz
Zastosowania
ISM
Zakres częstotliwości
868MHz