RPE-2.500-2001-NS1
Numer produktu DigiKey
2151-RPE-2.500-2001-NS1-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPE-2.500-2001-NS1
Opis
BUZZER ELEMENT STD 2.5 KHZ 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 kHz Standard Elementy piezoelektryczne 30Vp-p Śr. 0,787" (20,00mm) 500 Ohms
Kategoria
Typ
Standard
Producent
Raltron Electronics
Impedancja
500 Ohms
Opakowanie
Taca
Pojemność przy częstotliwości
35000pF przy 100Hz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Częstotliwość
2.5 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,787" (20,00mm)